.

.

New
Xiaxogool Mens Bomber јакни плус големина лесен ветерник за ветерници со целосна тенок палто, јака јака варсити јакна активна надворешна облека

Xiaxogool Mens Bomber јакни плус големина лесен ветерник за ветерници со целосна тенок палто, јака јака

DEN 1081.60

Тековен
Во продавницата

Материјал : Памук и полиестер Направени во САД или увезени. Свилена постава. Затворање на патент. Само машинско миење или миење на рацете. Совети за големина : Големината е помала од европските и американските големини, ве молиме изберете машка јакна што е поголема со една големина. ? Висококвалитетен материјал, одржувајте се топло и удобно. Лесен доволно за да носи лесен џемпер или џемпер под, без да изгледа гломазна. Карактеристики : Машка велосипедска јакна со џебови, тенок вклоп, лесна јакна, десна должина, еластични манжетни. Суштинска, класична машка обична јакна што е лесно да се носи и изгледа стилски. црна џин јакна џокер јакна моторцикл јакна мажи портокалова јакна по поштенска јакна мажи јакна машки тексас јакна ветерници машки јакни y2k јакна за мажи мажи загреана јакна жолта јакна зелена јакна јакна во боја Активна палто за надворешна облека со зимски јакни со поштенски џеб за мажи плус големина задебелен топол бомбардерски јакни целосна патент, обична ветерница, палто, јака, надворешна облека, зип јакна, машка ветерница, памучна лесна јакни, стојат јака цврста класична топла јакна плус големина бомбардери јакни мажи лесни за ветерници за ветерници Водоотпорна јакна со целосна палто со меки на меки со палто со патенти, машка ветерница, надворешна облека, памучна лесна јакни. Модерна долга ракав есен палто Менс плус големина плажа патент обична јакна длабока вратот вклопуваат најмеки јакна мажи? За големината : Големината на производот е предмет на табелата со големина на производот на веб-страницата. денови, забрзана испорака 5-7 дена.? Ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ми е -пошта и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Ние секогаш го ставаме задоволството на клиентите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди