.

.

New
Mirage Pet Products 57-02 XXLPR усвоен фустан од Rhinestone, XX-LARGE, виолетова

Mirage Pet Products 57-02 XXLPR усвоен фустан од Rhinestone, XX-LARGE, виолетова

DEN 294.72

Тековен
Во продавницата

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 57-02 XXLPR. Поли/памучна мешавина за максимална удобност и издржливост. Димензии на пакетот на артикалот : 1,0 "L x 1. Рачно изработени во САД, овие фустани прават секое куче девојче да изгледа најдобро! Големината на Мираж работи малку мала, не заборавајте да ја проверите табелата со големина и мерката за да се осигурате Правилно вклопување! Сите фустани од Мираж имаат мешавина од поли/памук за да обезбедат максимална удобност, врвно вклопување и издржливост.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди