.

.

New
Leestercn Слободно време череп 3Д дигитално печатење худи/панталони/костуми за машка панталони за пулвер, спортска облека за учење на облека

Leestercn Слободно време череп 3Д дигитално печатење худи/панталони/костуми за машка панталони за пулвер,

DEN 735.36

Тековен
Во продавницата

Полиестер 【Дизајн】 : Мажи 2 парче комплетен комплет за качулка. Готски стил на панк. Долг ракав, влечење, странични џебови, екипаж, дигитално печатење на черепот за слободно време, лабава фит модна кошула, џемпери за жени, тинејџери. 【Постави две парчиња】 : Изработено од полиестерски влакна супер мека и топла ткаенина, романска личност печатена худи и џемпери спортски џогери, сет, печатени атлетски патеки за џемпери и спортови со џемпери. 【Влечење】 : Затегнатоста на влечењето може да се прилагоди слободно според обемот на половината. Погодните странични џебови можат да чуваат паричници, клучеви, мобилни телефони или други мали предмети. Ретро графичката худи и панталони се отпечатени со живописно 3Д дигитално печатење, што е многу модерно и специјално. Pеката ги држи рацете топли во зима. 【Повод】 : Совршени преголеми дуксери за забава, клуб, улична облека, училиште, секојдневен живот, секојдневен, дом, одмор, на отворено, џогирање и лов. Премиум јакна со качулка која може да се носи за време на есента и зимата за да ве задржи топло. Исто така одличен подарок за вашата девојка, ќерка и пријатели. Совети за големина】 : За дополнителни информации за големината, погледнете ја табелата со големина во описот на производот пред да ја купите или видете нашата слика.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди