.

.

New
Дигитални тестери за дигитален мултиметарски метар автомобилски електричен транзистор врвен мерач на мерач на мерач на мерач

Дигитални тестери за дигитален мултиметарски метар автомобилски електричен транзистор врвен мерач на

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Овој мултиметар со тешка општа намена има јасен Лесно за читање на LCD дисплеј. Со заштита од преоптоварување со сина светлина на сите опсези сместени во солиден гумен багажник со интегрален штанд со низок напон на батеријата. Индикација за преносни, компактен дизајн на податоци за дизајн. Објект за тестирање на диоди 20 Позиција на ротациониот прекинувач мерки за напон на AC & DC. Овој мултиметар со тешка општа намена има јасен. Лесно за читање на LCD дисплеј. Со заштита од преоптоварување со сина светлина на сите опсези сместени во солиден гумен багажник со интегрален штанд со низок напон на батеријата. Индикација за преносни, компактен дизајн на податоци за дизајн. Објект за тестирање на диоди 20 Позиција на ротациониот прекинувач мерки за напон на AC & DC. Овој мултиметар со тешка општа намена има јасен. Лесно да го прочитате LCD дисплејот. Објект 20 Позиција на ротациониот прекинувач мерки за напон на AC & DC. Разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Може да има грешки од 0-1 см поради рачното мерење. Ве молиме, дозволете мала грешка на мерењето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди