.

.

New
Сет на сив пневматски 9298HC приклучок

Сет на сив пневматски 9298HC приклучок

DEN 1941.44

Тековен
Во продавницата

Направено од висок квалитет челик (хром-молибден); Темелниот и точен третман на топлина ја осигурува точната рамнотежа на јачината и издржливоста Темелниот и точен третман на топлина ја осигурува точната рамнотежа на јачината и издржливоста. Спакувано во обликувано куќиште за складирање. Направено од висок квалитет челик (хром-молибден); Темелниот и точен третман на топлина ја осигурува точната рамнотежа на јачината и издржливоста. Темелниот и точен третман на топлина ја осигурува точната рамнотежа на јачината и издржливоста. Спакувано во обликувано куќиште за складирање. GP9298 HC Карактеристики : -Изработено со висок квалитет челик (хром -молибден); Темелниот и точен третман на топлина ја осигурува точната рамнотежа на јачината и издржливоста. -Тороу и точен третман на топлина го осигурува точниот баланс на јачина и издржливост. -Покажано во обликувана кутија за складирање. -1/4 '' '' Drive Fractional и Metrict Impact Hex Driver Set. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -2,5 инчи. Севкупна ширина - од страна на страна : -5 инчи. Севкупна тежина на производот : -1 фунти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди