.

.

New
Wanlian Lightsaber Stand Saber Stand Acrylic Desktop Lightsaber Display Stand Lightsaber Hilt Stand for Display Light Saber Decorative Sword Stand

Wanlian Lightsaber Stand Saber Stand Acrylic Desktop Lightsaber Display Stand Lightsaber Hilt Stand

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

★ Висококвалитетен материјал : Стенд на мечевите е изработен од висококвалитетен транспарентен материјал акрилик, со висока транспарентност, заштита на животната средина и издржливост Stand Ститок на екранот : Широк опсег на апликации, поширок дизајн на отворање, приказ на светлосна светлина со различни големини. ★ Украсете : Стендот за приказ на Lightsaber е совршен за дома , дневна соба, спална соба, мало или занаетчиско шоу. ★ Широк спектар на примена : Овој држач за крило на Lightsaber е погоден за Lightsaber, Saber, Katana, меч со разни големини. ★ Лесно за склопување : Ве молиме, извадете го заштитниот филм пред употреба, само вметнете го јазикот на дното и инсталирајте ги парчињата за фиксирање од двете страни. Прикажете ја вашата светла на неа лесно и стабилно. ★ Висококвалитетен материјал : Стенд на мечевите е изработен од висококвалитетен транспарентен материјал акрилик, со висока транспарентност, заштита на животната средина и издржливост. Stand Ститок на екранот : Широк опсег на апликации, поширок дизајн на отворање, приказ на светлосна светлина со различни големини. ★ Украсете : Стендот за приказ на Lightsaber е совршен за дома , дневна соба, спална соба, мало или занаетчиско шоу. ★ Широк спектар на примена : Овој држач за крило на Lightsaber е погоден за Lightsaber, Saber, Katana, меч со разни големини. ★ Лесно за склопување : Ве молиме, извадете го заштитниот филм пред употреба, само вметнете го јазикот на дното и инсталирајте ги парчињата за фиксирање од двете страни. Прикажете ја вашата светла на неа лесно и стабилно. Карактеристики : ● Исчистете ја за модерен изглед и подобар приказ на вашата прекрасна Force FX Elite Lightsaber и Saber. Детали за производот : ★ Материјал : Увезен 8мм акрилик. ★ Боја : Црно/транспарентно/црно дно. ★ Нето тежина : 150g/0,33lb. ★ Големина : 24*8*6,5см/9,5*3.5in ★ Содржина на пакет : 1 сет на акрилен штанд. Високо задоволство на клиентите : 1. Врвни услуги ♥ Ние гарантираме да ви обезбедиме задоволително решение.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди