.

.

New
Сапун мувла срце во рози калап сапун мувла силиконски калапи калап за сапун мувла срцев мувла силиконски калап

Сапун мувла срце во рози калап сапун мувла силиконски калапи калап за сапун мувла срцев мувла силиконски

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Производ : Сапунски калапи, калапи за свеќи, занаетчиски калапи Материјал : Флексибилен силикон. Силиконски сапунски калапи Боја : светло сина. Тежината и големината на готовиот сапун : тежина 140 g. Времето на испорака може да биде до 60 дена !!! Имајте го ова на ум поставување нарачка! Плаќање на нарачки, се согласувате со овие Услови. Кога ќе купите 10 или повеќе од какви било калапи, ќе организираме бесплатна експресна испорака ЕМС !!! (Време на испорака - 15-20 дена) Време на испорака на вообичаен начин, може да биде до 60 дена !!! Ова одложување е можно за време на празниците. Нормално време на испорака на вообичаен начин - 25-30 дена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди