.

.

New
TWDYC керамички камен мелење полуавтоматски чај сет, креативен кунг фу чај од чај сет креативен материјал за церемонија на чај

TWDYC керамички камен мелење полуавтоматски чај сет, креативен кунг фу чај од чај сет креативен материјал за

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Автоматски чај на Luangjinduihua, модерен и иновативен дизајн на излез на вода, здрав и еколошки, процесот на правење чај е поедноставен и тој е анти-скалинг и хигиенски Олекранонот на машката чаша е усогласен со устата на чинијата и се наметнува надолу, чајот ќе излезе, а чајот ќе запре кога ќе се отстрани машката чаша. Дизајн на копчето за шупливо покритие, златно разубавување, цветна шема има западен стил. Садот е опремен со екран на филтер, кој се филтрира со фин не'рѓосувачки челик и автоматски ги филтрира остатоците од чајот за да го направи вкусот на чајната супа. Автоматски чај на Luangjinduihua, модерен и иновативен дизајн на излез на вода, здрав и еколошки, процесот на правење чај е поедноставен и тој е анти-скалинг и хигиенски. Олекранонот на машката чаша е усогласен со устата на чинијата и се наметнува надолу, чајот ќе излезе, а чајот ќе запре кога ќе се отстрани машката чаша. Дизајн на копчето за шупливо покритие, златно разубавување, цветна шема има западен стил. Садот е опремен со екран на филтер, кој се филтрира со фин не'рѓосувачки челик и автоматски ги филтрира остатоците од чајот за да го направи вкусот на чајната супа. Материјал : Ceramiccraft : Традиционален занаетчиски занаетчиски сет на чај, модерен и иновативен дизајн на излез на вода, здрав и еколошки, процесот на правење чај е поедноставен, а тој е анти-скалинг и хигиенски. Олекранонот на машката чаша е усогласен со устата на чинијата и се наметнува надолу, чајот ќе излезе, а чајот ќе запре кога ќе се отстрани машката чаша. Дизајн на копче за покривање, златно украсување, цветна шема има западен стил. Чашата е опремена со филтерски екран, кој се филтрира со Фино не'рѓосувачки челик и автоматски ги филтрира остатоците од чајот за да ги направат вкусот на чајната супа. Може да се расклопи со држење на садот за капакот последен пат. Поставувањето на светлината и мониторот може да предизвика мала разлика во бојата. Ве молиме, дозволете мало отстапување бидејќи сите димензии се мерат рачно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди