.

.

New
АК акрилици 3gen Слика AK11426 сива сина боја

АК акрилици 3gen Слика AK11426 сива сина боја

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Етикетата AFV идентификува специфични бои за сликање на воени возила од сите епохи Многу специјални тонови што ги користат различни армии во различни периоди (FS, RAL, итн. Бои од најновата генерација, со нова технолошки супериорна формула за сликање со четка и воздушна четка, избегнувајќи ги традиционалните затнувања кога се разредуваат. Нетоксична, многу висока пигментација, покриеност и отпорност на комплети за модели, минијатури и моделирање воопшто. Новата капа ви овозможува брзо да ја идентификувате бојата. Доаѓа во шишиња од 17 мл.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди