.

.

New
Керамика за кучиња крената сад за мачки, сад за храна со мачки со штанд, крената храна за мачки или вода за вода против повраќање, сад за миленичиња со гумена подлога

Керамика за кучиња крената сад за мачки, сад за храна со мачки со штанд, крената храна за мачки или

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

? 【Безбедни и здрави материјали】 : Направено од 100% керамички и природни бамбус материјали, без олово и кадмиум Керамика со висока температура, нетоксична и безопасна, без чуден мирис, издржлив. Чиста и хигиенска, добро за здравјето на миленичиња. ? Чашата има убав зафат што спречува немирни мачки лесно да го преместуваат чинијата. ? ? 【Генијален дизајн на научно хранење】-дното е нелизга, а дното е незагадено, што го зголемува триењето и е ефикасно нелизга; Садот за миленичиња е доволно висок што мачките не треба да ги поклонуваат главите прекумерно за да се хранат, спречувајќи повраќање. Особено погодно за варење на постари мачки. Дизајнот со наклон од 15 степени ги штити цервикалните пршлени на мачки и кучиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди