.

.

New
Детска мрежа Сонце капаче бебе бебе лето широко облик на плажа капа за заштита од сонце за пешачење капа за риболов риболов

Детска мрежа Сонце капаче бебе бебе лето широко облик на плажа капа за заштита од сонце за пешачење капа за риболов риболов

DEN 127.84

Тековен
Во продавницата

100% најлон Затворање на влечење. Премиум материјал : Оваа бебешка капа од бебе се изработени од високо квалитетен мек најлон, лесен, пријателски за кожата, дише и удобно за носење. Големина на капа : три големина за избор. Обезбедување на капа 48см /18.9 „одговара на 6-12 месеци; 52см /20,5“ одговара на 1-4 години; 56 см /22 "одговара на 4-12 години. Опсегот на возраста е само за повикување, можете да ја измерите големината на главата на детето за подобро вклопување. Прилагодливи : лентата за брадата и цртежот на главата на задниот дел се целосно прилагодливи за да се обезбеди совршено вклопување и Подолга употреба за растечки деца за деца. штетни зраци на УВА и УВБ, совршени за деца за бебиња, кои играат на плажа, риболов, пешачење, кампување, патување, итн. Облека за да се засенчи лицето, вратот и увото од Сонцето зрачење. Прилагодливата лента за брадата и влечењето на главата на задниот дел обезбедуваат совршена вклопување и подолга употреба за деца од растење на мали деца. И, има панел за мрежи за дишење за да ги задржи децата да се ладат и да останат суви и да останат суви . Совршено за деца за деца што играат на плажа, риболов, пешачење, кампување, патување, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди