.

.

New
2-пакет Премиум активиран филтер за воздух за јаглеродни кабини CF10553 за Nissan Frontier NV1500 NV2500 NV3500 Pathfinder Xterra, Suzuki Equator By BlueStars

2-пакет Премиум активиран филтер за воздух за јаглеродни кабини CF10553 за Nissan Frontier NV1500

DEN 159.52

Тековен
Во продавницата

✅ Заменете го стариот филтер : Ако забележите дека вашиот автомобил има непријатен мирис или протокот на воздух се намали, размислете за замена на филтерот за кабината Нашиот CF10553 филтер за воздух во кабината ќе донесе квалитетна конструкција што би очекувале од оригиналниот филтер, но го прави тоа по пониски цени. ✅ 99% ефикасност на филтрацијата : филтерот CF10553 ќе го филтрира воздухот што влегува во кабината на возилото преку системот за греење и наизменична струја. Висококвалитетната филтрација се должи на трислојни неткаени сложени материјали со еден посебен слој што содржи сода бикарбона за рака и чекан и активиран јаглерод. Брзо апсорбира 99% непријатни мириси, долгите влакна што не се ткаени ткаенини ги филтрираат прашината и остатоците од надвор од системот за вентилација и му обезбедува на вашето семејство поудобно внатрешно опкружување. ✅ Зголемен проток на воздух : CF10553 филтерот за воздух во кабината ќе ги намали наслагите во вентилаторот или на шофершајбната и ќе ги заштити перформансите на климатизацијата на HVAC. Како резултат, обезбедува поголем проток на воздух, ја подобрува ефикасноста на греењето на климатизацијата и ладењето и ефикасно запира непријатни мириси. ✅ Совршено вклопување : CF10553 Екстра за заштитен филтер за воздух е замена за Fram CF10553, оригинален дел #27274-9 CH0 A, 27274-EA00, 27274-EA000, 27277-VP02 A, 27277-VR00 A, 999 M1-VR006, 999 M1-VR06, B7200-01. Компатибилен е со Auto Models : Frontier (2005-2021), NV1500 (2012-2015, 2017), NV2500 (2012-2015), NV3500 (2014-2015), Pathfinder (2005-2012), Xterra (2005-2015) . Филтерот за воздух на моторот е лесно, брзо и без напор решение за DIY, нешто што скоро секој може да го направи. ✅ ???% ???????? ???????? : Задоволството на клиентите е наш приоритет. Ако од која било причина не сте целосно задоволни, ние ќе ве компензираме и ќе понудиме дополнителни придобивки за да ги обезбедиме вашите права. Купете со доверба!. ✅ Заменете го стариот филтер : Ако забележите дека вашиот автомобил има непријатен мирис или протокот на воздух се намали, размислете за замена на филтерот за кабината. Нашиот CF10553 филтер за воздух во кабината ќе донесе квалитетна конструкција што би очекувале од оригиналниот филтер, но го прави тоа по пониски цени. ✅ 99% ефикасност на филтрацијата : филтерот CF10553 ќе го филтрира воздухот што влегува во кабината на возилото преку системот за греење и наизменична струја. Висококвалитетната филтрација се должи на трислојни неткаени сложени материјали со еден посебен слој што содржи сода бикарбона за рака и чекан и активиран јаглерод. Брзо апсорбира 99% непријатни мириси, долгите влакна што не се ткаени ткаенини ги филтрираат прашината и остатоците од надвор од системот за вентилација и му обезбедува на вашето семејство поудобно внатрешно опкружување. ✅ Зголемен проток на воздух : CF10553 филтерот за воздух во кабината ќе ги намали наслагите во вентилаторот или на шофершајбната и ќе ги заштити перформансите на климатизацијата на HVAC. Како резултат, обезбедува поголем проток на воздух, ја подобрува ефикасноста на греењето на климатизацијата и ладењето и ефикасно запира непријатни мириси. ✅ Совршено вклопување : CF10553 Екстра за заштитен филтер за воздух е замена за Fram CF10553, оригинален дел #27274-9 CH0 A, 27274-EA00, 27274-EA000, 27277-VP02 A, 27277-VR00 A, 999 M1-VR006, 999 M1-VR06, B7200-01. Компатибилен е со Auto Models : Frontier (2005-2021), NV1500 (2012-2015, 2017), NV2500 (2012-2015), NV3500 (2014-2015), Pathfinder (2005-2012), Xterra (2005-2015) . Филтерот за воздух на моторот е лесно, брзо и без напор решение за DIY, нешто што скоро секој може да го направи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди