.

.

New
Seililanka 3000mah за Ferm 14.4v Ni MH Battery Battery CD FCGTB-14.4 CGA1001 CGA1001 за само-инсталација

Seililanka 3000mah за Ferm 14.4v Ni MH Battery Battery CD FCGTB-14.4 CGA1001 CGA1001 за само-инсталација

DEN 1251.20

Тековен
Во продавницата

Пакетот за батерии за напон за самоинсталирање : 14,4 волт капацитет : Слободно избор! Систем : Ni-MH составен од : 12x под-клетки (околу 43x23mm по ќелија) погоден за : FERM FLORIN FCGTB-144 / CGA1001, CGA1001-батерија од 14,4 волти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди