.

.

New
Најубавите Деца Комфорпедик Опремени Креветчето Душек Заштитник

Најубавите Деца Комфорпедик Опремени Креветчето Душек Заштитник

DEN 399.84

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Направено во НАС. СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Одговара на душеци за креветчиња со стандардна големина и душеци за кревети за мали деца (се продаваат одделно). ЧУВАЈТЕ СЕ ЛАДНИ : термокул капакот со Високи перформанси помага да се промовира ладна, удобна средина за спиење. СУПЕР АБСОРБЕНТА : Водоотпорната подлога го штити душекот од излевање, протекување и дамки. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машинско перење топло, суво суво ниско. ИЗГРАДБА : 100% полиестер. Комфорпедичарот Од Капакот НА Душекот ЗА Душеци ЗА БЕБИЊА BEAUTYREST помага да се одржи околината за спиење на вашето бебе ладна, сува и удобна со својата технологија за Термокул. Оваа подлога за душеци за креветчиња, исто така, има водоотпорна подлога за заштита на душеците на вашето бебе од излевање, протекување и дамки. Завршено со еластични рабови, овој капак за подлога за душек за бебиња ќе остане безбедно на своето место додека вашето малечко спие. Одговара на душеци за креветчиња со стандардна големина и душеци за кревети за мали деца. НАЈУБАВИТЕ ДЕЦА ја подигнаа границата за тоа што значи да се биде квалитетни производи за спиење за деца. Земавме доверливи технологии кои го подобруваат спиењето и издржливоста и ги споивме со меки, стилски завршетоци за да им помогнеме на децата и младите да добијат посигурен, освежувачки сон секоја вечер. Промовирајте здрав, безбеден и здрав сон за бебе со Заштитник За Душеци Со Удобно Вградено Креветче од Деца За Убавина. Користејќи напредна технологија За Термокул, овој заштитник за душеци помага да се создаде ладна, сува и удобна средина за спиење за вашето малечко. И водоотпорна подлога создава бариера против влажноста, заштитувајќи го душекот од излевање, протекување, дамки и мириси. Резултатот? Помалку прекинат, поздрав и поквалитетен сон само за бебиња, со Деца Од Убавица!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди