.

.

New
Замена на батеријата BCXY 5 PCS за HBC Radiomatic Micron 6 Radiomatic Linus 4 BA223000 BA223030 FUB6

Замена на батеријата BCXY 5 PCS за HBC Radiomatic Micron 6 Radiomatic Linus 4 BA223000 BA223030 FUB6

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : Радиоматски микрон 6 Радиоматски линус 4. Димензии : 60,7 x 47,55 x 18,0мм Тежина : 125.6 V, Капацитет : 2000m Ah, WH : 7. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии. Ние ја поддржуваме глобалната дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот исток и Океанија, особено за САД и Канада. - Компатибилен модел : Радиоматски микрон 6 Радиоматски линус 4 - Компатибилен број на дел од батеријата : BA223000 BA223030 FUB6 - ROHS одобрен за токсичен бесплатен. - CE и ISO9001 сертификат за обезбедување на квалитет. Совети пред купување, ве молиме, потврдете го компатибилниот модел и бројот на делот на батеријата внимателно пред да го купите. Ако не сте сигурни, испратете ни е -пошта со детали или слики од батеријата, ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди