.

.

New
Davitu DC Motor - GPG 3GN -40K 24V 1.282A 20W 1800RPM 0.103N.M DC мотор

Davitu DC Motor - GPG 3GN -40K 24V 1.282A 20W 1800RPM 0.103N.M DC мотор

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Потекло : CN (потекло) Сертификација : CCC. Континуирана струја (А) : 1. Потекло : CN (потекло). Сертификација : CCC. Континуирана струја (А) : 1. Спецификации на артиклите : Потекло : CN (потекло) Сертификација : CCCContinuous струја (A) : 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди