.

.

New
Омни Док Чи безжична станица за полнење, црна, 15W Брза полнач за полнач, компатибилен со Apple Watch, AirPods, iPhone, Samsung, 3 во 1, повеќе уреди, организатор на ноќни часови

Омни Док Чи безжична станица за полнење, црна, 15W Брза полнач за полнач, компатибилен со Apple Watch,

DEN 543.84

Тековен
Во продавницата

Standиво за безжично полнење на QI : 3 во 1 станица за полнење Погодно и безжично наплаќа три артикли во исто време - вашиот паметен телефон, часовник и слушалки Гаранција за доживотен век : QI Телефонски полнач за полнач Брз наплатува повеќе уреди како што се i Watch и други производи одеднаш и доаѓа со нашата ексклузивна гаранција за живот. Заштита : Докинг-основната основа се карактеризира со прекумерна заштита, над-напон заштита, заштита од прекумерна температура и откривање на странски предмети. Хоризонтална или вертикална : QI технологија со магнети ви овозможува да гледате видеа или филмови на вашата ноќна ноќ додека се полни хоризонтално, или да се префрлите на вертикална и полнење додека пораките и користите препознавање на лицето. Nightlight : Нашата рампа за организатор за полнење QI доаѓа со ноќна светлина што може лесно да се вклучи или исклучи. Забележете : не е компатибилен со часовниците на Samsung.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди