.

.

New
РЕНВЕНА ДЕВОЈКИ МЕША БАЛЕТ ДАНЦЕ ЛЕОТАРД МОК ВРЕМЕ ВРЕМЕ ДИЕ СКУБАР СКИТЕР БОДИСУТИЗИТ ГИНДИТИКА

РЕНВЕНА ДЕВОЈКИ МЕША БАЛЕТ ДАНЦЕ ЛЕОТАРД МОК ВРЕМЕ ВРЕМЕ ДИЕ СКУБАР СКИТЕР БОДИСУТИЗИТ ГИНДИТИКА

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Полиестер+мрежа Затворање на патент. Само миење на рацете. Детските девојки се потсмеваат на вратот со долги ракави, мрежни крпеници танцуваат гимнастички џемпери. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, истегнат и удобен за носење. Асиметрични долги ракави, разнобојни печати, мрежни крпеници, затворање на задниот патент. Совршен за гимнастички, јога, балет, модерен танц, уметничко лизгање, фенси лизгање, обука, конкуренција, перформанси, итн. Полиестер+мрежа. Затворање на патент. Само миење на рацете. Детските девојки се потсмеваат на вратот со долги ракави, мрежни крпеници танцуваат гимнастички џемпери. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Направено од високо квалитетен материјал, мек, истегнат и удобен за носење. Асиметрични долги ракави, разнобојни печати, мрежни крпеници, затворање на задниот патент. Совршен за гимнастички, јога, балет, модерен танц, уметничко лизгање, фенси лизгање, обука, конкуренција, перформанси, итн. -Покажана големина - | должина | градите - | - половината | - Должина на ракавот - 6 | - 6 години | 19 "/48.5 "/55cm - | - 19"/49cm - | 15,5 "/39.5cm - 8 | - 8 години | 20 "/51.5cm | - 23,5"/60cm - | - 21 "/54cm - | - 17 "/43.5cm- - 10 - | 10 години | - 21,5" /54.5"/65cm-|23"/59cm-|-18.5cm - 12 - |- 12 години | - 22,5 "/57.5cm - | - 27,5"/70cm - | - 25 "/ 64cm - | - 20 "/51.5cm- - 14 - | 14 години |- 23.5cm - | - 29,5"/75cm - | - 27 "/69cm - | 21,5" /55.5cm - 16 - -| 16 години | 25 "/63.5cm | - 31,5"/80cm - | - 29 "/74cm - | - 23" /59.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди