.

.

New
Arrma Diff Outdrive Steel, Arac4011

Arrma Diff Outdrive Steel, Arac4011

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Arrma Diff Outdrive Steel (2), ARAC4011 Diff Outdrive Steel (2). Diff Outdrive Steel (2). Овие висококвалитетни челични дистрибутивни засилувачи се совршени резервни делови што треба да ги носат во вашата кутија за алатки RC. Феации : Супер-терен челик за долготрајна издржливост за време на екстремно дејство на РЦ-прецизни произведени слотови за конзистентна операција на погонот на вратилото : по пакет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди