.

.

New
2 пакет [Apple MFI овластен] за адаптер за слушалки од 3,5 mm, молња до 3,5 mm слушалки/слушалки за слушалки Аудио Aux адаптер донгл компатибилен со iPhone 14 13 12 11 Pro XR XS MAX X 8 7 7 7 7 7

2 пакет [Apple MFI овластен] за адаптер за слушалки од 3,5 mm, молња до 3,5 mm слушалки/слушалки за слушалки

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

【Apple MFI Сертифициран】 Адаптерот за слушалки на i Phone го помина сертификатот Apple MFI, што значи дека овој адаптер за i Phone aux гарантираше висок квалитет и 100% компатибилност, без пораки за пораки за грешка Совршен совпаѓање на сите слушалки/слушалки од 3,5 мм. 【Широко компатибилно】 Оваа молња до 3,5 mm слушалки за приклучоци е компатибилен со i Phone 14/11 Phpro / 14pro max13 / 13pro / 13promax / 13mini / 12/12 Pro / 12 Pro Max / 12 Mini / 11/11 Pro / 11 Pro / 11 Pro Max / XS MAX / XR / X / 7/7 PLUS / 8/8 PLUS и сите i OS системи. Овој адаптер може да се користи со кој било додаток од 3,5 мм приклучок. Интегриран во паметниот чип, не мора да се грижите за ажурирањата на системот. 【Уживајте во hi-fi музика】 100% јадро на бакарна жица обезбедува голема брзина и стабилен пренос на сигнал за подобро искуство. Поддршка до 48 K Hz и 24-битен излез без загуби прави голема верност на музиката, вие сте слободни да уживате во вашата омилена музика, видеа и филмови. 【Приклучете и пуштете】 Нема дополнителен софтвер, само приклучете го овој адаптер за слушалки на i Phone 3.5mm во вашиот i Phone и уживајте во вашата музика или филм со стерео/домашни слушалки или оригинални слушалки во која било сцена, како што се патување, салата, канцеларија и друг дневен животен стил. Исто така, поддржува контролирање на волуменот на музиката и употреба во влезот/излезот на вашиот автомобил Aux. 【Квалитетна услуга】 Getе добиете 2 * Адаптер за слушалки за i Phone, ние исто така обезбедуваме 48-месечна гаранција без загриженост и техничка поддршка за живот. Било какви проблеми со овој адаптер за i Phone dongle, контактирајте не за брза поддршка. Боја : Бела 2 пакет молња до 3,5 мм адаптер за приклучоци за слушалки, Apple MFI овластен i Phone аудио dongle кабел за слушалки за слушалки за слушалки компатибилен со i Phone 14 13 12 11 XR XR XS 8 7 Како да користите 1. Приклучете го адаптерот за dongle i Phone во портата 3,5 mm порта слушалки или кабел. Поврзете го адаптерот AUX со телефонот. i Pod touch или i Pad.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди