.

.

New
Зебра за печатење на картички за печатење, компатибилен со кутијата за складирање на држачи за кутии за сметки за играње со 12 слотови

Зебра за печатење на картички за печатење, компатибилен со кутијата за складирање на држачи за кутии за сметки за играње

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

пластика Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Дизајн : држачот на играта е дизајниран со поштенски патент, што е многу погодно за отворање и затворање. Малата големина е многу погодна за носење при излегување без да додадете дополнителен товар. Големина : Бокс на држачот на картичката Големина : 3,3*3.3*1inches, дизајниран со 12 слотови, секоја кутија може да вметне до 24 картички за игри. (картички што не се вклучени). Повод : Стилскиот случај на игра е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, забави, одмор дома, патување, итн., Уживајте во пријатно слободно време со семејството и пријателите. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Случајот со картички за игри ве придружува да поминете пријатно време за игри. Со висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализирани графички дизајни, нема да зажалите да го изберете ова складирање на картички за игри.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди