.

.

New
Органско бебешки момчиња од Ламазе органско девојче, момче, унисекс ромери, едно парче покритие

Органско бебешки момчиња од Ламазе органско девојче, момче, унисекс ромери, едно парче покритие

DEN 223.04

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на привремено. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Проширување на деколте или предвремена предна плоча за лесно вклучување и исклучување, прицврстувачи на никел на армирани панели за брзи и лесни промени во пелена, помалку смалување, етикетата без ознаки нема да ја иритира нежната кожа на вашето бебе. Функционално : Удобно и лесни за носење ромери се совршени за време на игра. Можете да изберете да го носите сам или слоевит со каросерии и панталони во поладно време. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Проширување на деколте или предвремена предна плоча за лесно вклучување и исклучување, без никел без присилени панели за брзи и лесни промени во пелена, помалку намалување, ознака помалку етикета нема да ја иритира нежната кожа на вашето бебе. Функционално : Удобно и лесни за носење ромери се совршени за време на игра. Можете да изберете да го носите сам или слоевит со каросерии и панталони во поладно време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди