.

.

New
Gnome тиква есен дрво знак среќен пад y'all signs сончогледни знаци биволи карирани дрвени знаци Денот на благодарноста виси декор Новист, издвоен послужавник за декорира

Gnome тиква есен дрво знак среќен пад y'all signs сончогледни знаци биволи карирани дрвени знаци Денот на благодарноста

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Size : Дрвените знаци на тиква мерат околу 12x8in Знаци на декорација на дрвени wallидови од снегулка се изработени од квалитетно дрво, кое се карактеризира со издржливост и добра дрвена текстура, не е лесна за деформација или кршење, исто така, непречено допирајте се како резултат на фината изработка и полирањето, што може да се украсува постојано. Може да се додаде на надворешната површина за декорација на влезната врата или обесено во затворено на wallидот на кујната, дневната соба, тремот, балконот, гаражата; Исто така, тие се пристојни подароци на семејствата и пријателите за големиот благослов. Гроздобер Вуд wallиден декор има 1 засилен закачал на горниот дел од грбот, за вас е погодно да го обесувате на wallидот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди