.

.

New
Jardin мека пластична вештачка декоративна медуза со жица за аквариум, фуксија/чиста

Jardin мека пластична вештачка декоративна медуза со жица за аквариум, фуксија/чиста

DEN 193.60

Тековен
Во продавницата

Име на производот : Аквариум медуза; Костума за : аквариум, резервоар за риби Главна боја : Фуксија, чиста; Материјал : Мека пластика. Големина на медуза (приближно) : 12 x 6cm/4,7 "x 2,4" (h x d); Дијаметар на вшмукување на чаша : 3см/1. Должина на стринг (приближно) : 17 см/6,7"; Нето тежина : 30g. Пакет : Орнамент од медуза од 1 x аквариум. Прекрасен и убав дизајн. Идеална декорација за резервоарот за риби или аквариум. Чувајте 1/3 воздух во телото на медузата за лебди. Превртете ја чистата низа до посакуваната должина. Вшмукување чаши за вшмукување во базата на аквариум или на стаклена површина. Струи на вода со пумпа за воздух или друг уред. ПРЕДУПРЕДУВА : Уникатен дизајн за перките на медузата, што може да се мавта нагоре и надолу, само во вода што тече.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди