.

.

New
Куќата градина Абуела Вудграјн Петит музичка кутија/кутија за накит игра светло мојот живот

Куќата градина Абуела Вудграјн Петит музичка кутија/кутија за накит игра светло мојот живот

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Внатрешни перничиња со црна кадифе ги поставени вашите скапоцени богатства Внатрешноста мери приближно 8,2 x 6 x 2,2 инчи. Металните држачи го поддржуваат потрага по кадифени фотографии, заменете ги уметничките дела со лична фотографија од 4 x 6 инчи. Капакот на шарки дизајниран со рамка со двојни прозорци; врежани детали за трим на јаже. Капакот на шарки дизајниран со рамка со двојни прозорци; врежани детали за трим на јаже. Основана во 1996 година, Cottage Garden е решена да развива и испорачува квалитетни производи, чувства и подароци на клиенти низ целата нација. Во 2006 година, Колибата Гарден започна да се зголемува правејќи име за себе како лидер во индустријата во производство и дистрибуција на квалитетни музички кутии. Ние нудиме широк спектар на колекции на музички кутии за сите возрасти и какви било прилики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди