.

.

New
Четки за шминка од ореви 8 парчиња Поставете професионална убавина шминка за прашок за прашок за очила за очила за козметичка алатка

Четки за шминка од ореви 8 парчиња Поставете професионална убавина шминка за прашок за прашок за очила

DEN 1436.80

Тековен
Во продавницата

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Како мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, прикривач и многу повеќе. Чистете со млака вода, а по сушењето можете лесно да имате сосема нов сет. Спецификација : Материјал за четка : Коза за коса Материјал : Дрвен пакет Вклучувајќи : 8* Четка за шминка1* Багиф Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе контактираме Вие во рок од 24 часа и ви давате задоволителен одговор.

Останатите карактеристики

Brush Material:
Goat Hair
Handle Material:
Wood
Package Including:
8* makeup brush:
1*Bag:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Обновено

Слични понуди