.

.

New
Лиценцирана американска морнарица ветеранска војска извезена долга грав направена во САД

Лиценцирана американска морнарица ветеранска војска извезена долга грав направена во САД

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

100% акрилик Само миење на рацете. Направено од 100% акрилик. Една големина најмногу се вклопува во флексибилноста, одговара на XL. 12 инчи длабоки и ширина 8 инчи. Манжетната мери долга 3 инчи. Возрасни/унисекс. Одлично за да ве загрееме на ладен ден.8 (w) x 12 (l) x 1 (ч) инчи.soft, густ и топол материјал.ал и зимска сезона. Подгответе само за миење. Изработено во САД. Официјално лиценциран.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди