.

.

New
3drose шарени психоделични школки на сликата на плажа на светлината. - цртање книги

3drose шарени психоделични школки на сликата на плажа на светлината. - цртање книги

DEN 343.84

Тековен
Во продавницата

8 x 8 инчи спирално врзано сјајно тврдо покриено Врзана жица од 9/16 инчи, врзувачки 'рбет. 50 нелинирани страници, 8 x 7,75 инчи - Дебелината на страницата е текст од 80lb. Без киселина празна светла бела не-обложена хартија. Страниците лежат рамни кога ќе се отвори книгата. 8 x 8 инчи спирално врзано сјајно тврдо покриено. Врзана жица од 9/16 инчи, врзувачки 'рбет. 50 нелинирани страници, 8 x 7,75 инчи - Дебелината на страницата е текст од 80lb. Без киселина празна светла бела не-обложена хартија. Страниците лежат рамни кога ќе се отвори книгата. Шарени психоделични школки на сликата на плажа на книгата за цртање на светло инфузија е одличен начин да се започне со скицирање, цртање, дизајнирање, белешка за книги или само да ги сруши мислите. Оваа уникатна книга со хард покриена со спирала вклучува светла бела хартија без киселина и се карактеризира со врзана за пливање на жица со близнаци. Нашите книги за меморија и цртање се одлична алтернатива на стандардниот албум или тетратка. Додека нашата мини белешка е голема големина за чување во чанта, автомобил, чанта или во движење. Совршен за употреба со креони, маркери, бои, пастели, налепници, моливи и пенкала. Одлично како подарок за секоја пригода. Уживајќи се од сите возрасти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди