.

.

New
2.2x висока дефиниција Супер телефото леќи компатибилни со Canon PowerShot G11

2.2x висока дефиниција Супер телефото леќи компатибилни со Canon PowerShot G11

DEN 1584.00

Тековен
Во продавницата

22x Телефото леќи. Оптимизирана за фотографија со мега пиксели. Дигитални леќи со висока дефиниција. Мултикотирано оптичко стакло. Екстремен автоматски фокус на брзина.2x Телефото леќи. Оптимизирана за фотографија со мега пиксели. Дигитални леќи со висока дефиниција. Мултикотирано оптичко стакло. Екстремен автоматски фокус на брзина. Оваа ставка вклучува : леќи, капаче за леќи, долниот капак на леќи, адаптер за леќи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди