.

.

New
[Пакет од 2] Тешка должност 285753A Комплет за спојување на моторот со директен погон со дел за замена на метално јадро од BlueStars - Точно вклопување за мијалници Whirlpool & Kenmor

[Пакет од 2] Тешка должност 285753A Комплет за спојување на моторот со директен погон со дел за замена на метално

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

✅ ???% ???????? ???????? : Задоволството на клиентите е наш приоритет Ако од која било причина не сте целосно задоволни, ние ќе ве компензираме и ќе понудиме дополнителни придобивки за да ги обезбедиме вашите права. Купете со доверба!. ✅ Што добивате : 2 x 285753a комплет за спојување на моторот со директен погон, вклучувајќи 4 пластични спојки на моторот и 2 моторни изолации. ✅ Премиум квалитет : Делот за замена е изработен од пластика со висок квалитет и е надграден со метално јадро за да се обезбеди дека може да се справи со тешки должности, да трае долго и да работи ефикасно - ги исполнува стандардите на ОЕМ. Овој дел ги поправа следниве симптоми : пумпите, но нема да се вртат нема да агитираат бучни врти полека. ✅ Висока компатибилност : Направено е точно за повеќето брендови со највисоко име (Whirlpool, Kenmore, Kitchen Aid, Roper, Estate, Inglis, Crosley, Amana, Maytag, Addimal, General Electric, Magic Chef) и ги заменува делумните броеви : 1195967, 21003 , 280152, 285140, 285743, 285753, 285753 AVP, 3352470, 3363664, 3364002, 3364003, 62672, 62693, 661560, 80008, 8559748, AP396389389385646, ах 485646, ER285753, SB285753 A. ✅ Заштедете време Заштедете пари : Евтин начин за поправање или поправка на мијалник. Needе ви требаат шрафцигер со рамен сечило, возач на орев од четвртина инчи и шрафцигер на Филипс. Исклучете го машината за миење садови пред да го инсталирате овој дел. Носете ракавици за работа за да ги заштитите вашите раце. Пумпи, но нема да се вртат. Нема да агитира. Комплетот за спојување на моторот 285753 A обезбедува перничена врска помеѓу менувачот и моторната вратило. Вклучува 2 пластични спојки на моторот и 1 моторна изолација. Спојувањето може да се носи со текот на времето заради неговата локација помеѓу два главни делови на фен. Со текот на времето подлежи на материјален замор од нормална употреба или кршење предизвикано од чести преоптоварување. Ги поправа следниве симптоми : . Деловите за замена на Blue Stars се произведени од висококвалитетни и издржливи материјали ослободени од штетни хемикалии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди