.

.

New
Аексит 3 Дија абразивни тркала и дискови Полизирање на мелење на пескава шкурка Диск 120 тркала од виткање 20 парчиња

Аексит 3 Дија абразивни тркала и дискови Полизирање на мелење на пескава шкурка Диск 120 тркала од виткање 20

DEN 120.80

Тековен
Во продавницата

Главен материјал : абразивна крпа; Содржина на пакетот : 20 парчиња x шкурка за пескарење Име на производот : шкурка за пескарење диск; Тежина : 59g. Грануларност : 120. Главна боја : светло сина. Дијаметар : 3 ". Главен материјал : Абразивна крпа; Содржина на пакет : 20pcs x пескава диск шкурка. Име на производот : шкурка за пескање на диск; тежина : 59g. Грануларност : 120. Главна боја : светло сина. Употреба на висококвалитетни суви материјали за мелење, остри и издржливи. Во целост се користи во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метали, автомобили, плоча за коло, брод, лим, дрво, површинска обвивка, стаклена влакна плоча, компјутерски обвивки и други Многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму. Предмети за мелење и полирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди