.

.

New
Јотолан Мали деца Детска детска ларва со долги ракави за цртани филмови за цртани филмови, качулки за пулвер и обични џемпери 2 парчиња

Јотолан Мали деца Детска детска ларва со долги ракави за цртани филмови за цртани филмови, качулки за пулвер и

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

100% памук Чувство : меко и удобно за да се кара; Висок квалитет, мек и удобен материјал, полиестер и спандекс. Дизајн на симпатична ларва печатење, најдобар подарок за роденден, празник и друг фестивал. ОКЦОЦИЈА : Погодно за најразлични прилики, вклучително и дневно носење, забави, танц, училиште, улица, празник, итн. Забелешка : Худи не е руно; Миење на ладна вода со рака и машина, може да користи фен; ние нудиме големина од 2-14 години за вашата референца, можете да ја проверите нашата табела со големина на втората слика; Ако вашето дете сака повеќе лабаво, ве молиме купете една големина. Пакетот вклучува : 1x Hoody & 1 x Sweatpant. Jotolan Мали деца Детска ларва со долги ракави за цртани филмови за цртани филмови, качулки за пулвер и обични џемпери 2 парчиња сет (2-14y).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди