.

.

New
Hemoton Desktop Stand Stand од не'рѓосувачки челик држач од не'рѓосувачки челик сатен финиш патент применет за менито на држачот на табелата Мемото Рецепт Таблети Број на знак ?

Hemoton Desktop Stand Stand од не'рѓосувачки челик држач од не'рѓосувачки челик сатен финиш патент

DEN 210.88

Тековен
Во продавницата

Опис Не'рѓосувачки челик држач за картички од не'рѓосувачки челик сатен финиш патент применет за држач за табели Мени Мени Рецепт Таблети Број на знак на знак за приказ Сребрен карактеристики- материјал : не'рѓосувачки челик- Боја : Сребрена.- Големина : приближно. Пакет, вклучувајќи 1 држач за картички за табели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди