.

.

New
Тап лепак стап

Тап лепак стап

DEN 639.84

Тековен
Во продавницата

Целиот природен лепак за цигари за запечатување и фиксирање на тапи 5мл во секој сад. Попусти со повеќе количини. Користете наместо плунка. Целиот природен лепак за цигари за запечатување и фиксирање на тапи. 5мл во секој сад. Попусти со повеќе количини. Користете наместо плунка. Добијте го на нашиот омилен начин за користење тапи лепак. Контејнер од 5мл на нашето професионално лепило за тркалање. Размачкајте го тапиот лепак за тоа како нормално би ги превртиле омилените тапи и чекате 3-5 минути за да се исуши. Нашиот 100% природен, веган пријателски расположен, рецепт за лепак без цигари е во очекување на патент.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди