.

.

New
Потпис Хардвер 250953 10 Бостонскиот 1.8 Гпм Една Функција Дожд Туш Главата

Потпис Хардвер 250953 10 Бостонскиот 1.8 Гпм Една Функција Дожд Туш Главата

DEN 560.00

Тековен
Во продавницата

Опфатени Со Потпис хардвер 25 години ограничен производител Изграден од месинг за долготрајна издржливост и сигурност. Завршувањето на процесот на завршна обработка на премиерот ќе се спротивстави на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба. Една функција врнежи туш главата. Дизајниран за лесно инсталирање со стандардни водоводни врски во САД. Опфатени Со Потпис хардвер 25 години ограничен производител. Изграден од месинг за долготрајна издржливост и сигурност. Завршувањето на процесот на завршна обработка на премиерот ќе се спротивстави на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба. Една функција врнежи туш главата. Дизајниран за лесно инсталирање со стандардни водоводни врски во САД. Бостонската Глава За Туширање со Млазница за Врнежи обезбедува подобрено искуство со туширање и го ажурира изгледот на вашиот простор. Фалејќи се со безвременски дизајн, Бостонецот е совршен за прилагодено преуредување на бањата. Потпис Хардвер 926392-10 Карактеристики : Опфатени со Потпис хардвер 25 години ограничен производител Изграден од месинг за долготрајна издржливост И Сигурност завршувањето На Премиерот ќе се спротивстави на корозија и оцрнување преку секојдневна употреба еднофункционална глава За туширање Дизајнирана за лесно инсталирање со стандардни водоводни врски Во САД целиот хардвер потребен За инсталација е вклучен туш рака не е вклучена Може да се инсталира на таванот-монтирање или ѕид монтирање туш Главата За Туширање На раката Е Прилагодлива И Има Хардвер За потпис На Вртливата Врска 926392-10 спецификации : ширина на главата за туширање : 10" (лево надесно) висина на главата За туширање : 3-1/2" (прскалки за прскање До излезот за поврзување) стапка на проток : 1,8 литри-ВО МИНУТА.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди