.

.

New
Држач за чадор на Wybb, црна тешка должност на затрупаната чадор, кој било хотелски стан во хотел хотел со високи капацитети на чадор, со отстранлив лента за капење, ме

Држач за чадор на Wybb, црна тешка должност на затрупаната чадор, кој било хотелски стан во хотел хотел со високи

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

【Високо квалитетен држач за чадор】 Направено од трајна метална рамка И со обвивка отпорна на 'рѓа да понуди висока стабилност, добра отпорност на оксидација, отпорност на корозија, проширување на животот. 【Голем капацитет на вселената】 Стил1 : 39 x 37 x 85 см. Стил2 : 75 x 37 x 85 см. Стил3 : 111 x 37 x 120 см. Лесно може да смести какви било високи чадори. 【Отстранлив фиока за вода】 Опремена со кориснички отстранлив сад за капење. Може да ја фати водата од чадори, да избегне влажно да го натерате подот или теписите, и лесно да се истури водата. 【Современ едноставен изглед】 Дизајнот на шупливата може да одржи добра вентилација, да го направи вашиот чадор да дише слободно, особено чувајте го вашиот дом или канцеларија чиста во дождови. 【Совршена декорација】 се користи како декор за организирање на вашите чадори, трска, стапчиња за прошетки, мечеви, хартии за завиткување, итн. Во влез или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови, терени за голф, ресторани и така натаму. Дождот е надвор : Можеби ќе сакате да го слушате звукот на дождот надвор, но кој би сакал подот покриен со вода? Не дозволувајте капките од дождови да капеат од чадорот го уништуваат вашиот под и вашата loveубов да го слушате звукот на дождот. ● Пакетот вклучува : 1 x Stand Stand. ● Спецификации : - Материјал : Метал железо - боја : црна големина : - стил1 : 39 x 37 x 85 cm.- Style2 : 75 x 37 x 85 cm.- Style3 : 111 x 37 x 120 cm. ● Мулти-намена : - Ова не е само за чадори, може да има и други предмети како што е a Бејзбол лилјак или стап за одење и многу повеќе. ● Карактеристики : - Предметите се создаваат со посебно внимание на едноставноста, практично, квалитетот и заштедата на просторот. Може да го спречи подот да се навлажни .- Може да се користи и како организатор за складирање за да го организира вашиот влез и да работи како декорација во вашата дневна соба и канцеларија. Применлива сцена : -држачот на чадорот може да се користи на различни места, како што се хотели, дом, канцеларии, терени за голф, ресторани, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди