.

.

New
Рам на лого-лента за лого во стилот на кожени со рачно изработено во Детроит, лиценциран и автентичен

Рам на лого-лента за лого во стилот на кожени со рачно изработено во Детроит, лиценциран и автентичен

DEN 191.84

Тековен
Во продавницата

100% кожа Направено во САД. Затворање на поделба на прстенот. Само миење на рацете. Рачно изработено од тапан обоена кожа во САД. Направено во Детроит. RAM меморија и сродни логоа, имиња на модели на возила и трговски фустан се трговски марки на FCA US LLC и се користат под лиценца од компанијата за кошули во Детроит. 2023 FCA US LLC. Рачно изработено во Детроит од премија обоена кожа. Секоја од нашите кожни клучеви RAM меморија е направена од занаетчија во нашата продавница во Мичиген. Мерката за кожни ленти со должина од 3,75 "долго откако ќе се појави поп на метална метална метална мета. Совршена големина за да се лизнете во џебот. Класичното лого на камиони RAM е запечатено во кожа. Бидејќи е кожа, тоа ќе ви обезбеди години на употреба и уживање и ќе стане попривлечен со времето. Достапно во 4 бои, можеби ќе сакате да ја поседувате целата колекција. Бидејќи кожата е природен производ, ќе се појават варијации во боја. Секое прицврстување е различно. Ние секогаш додаваме нови, забавни и возбудливи лиценцирани RAM -производи на нашата линија, вклучувајќи капи, кошули, стаклени производи, отвори за шишиња, ленти и многу повеќе, па застанете често и погледнете. Исто така, би сакале да ги слушнеме вашите идеи за нови предмети на Dodge што сакате да ги видите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди