.

.

New
Boxwave Case компатибилен со Alcatel 1 - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Alcatel 1 - Jet Black

Boxwave Case компатибилен со Alcatel 1 - Sports Armband, прилагодлива амбалажа за тренинг и трчање за Alcatel 1

DEN 303.20

Тековен
Во продавницата

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Alcatel 1 (2021) Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкро кои безбедно се вклопуваат околу повеќето бицепс. ? [Лесен за употреба] едноставно лизнете го вашиот Alcatel 1 (2021) во заштитениот џеб и завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите!. ? [Висок квалитет] Направено со високо квалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот Alcatel 1 (2021) кога ќе работите!. ? [Clear Window] Clear Window ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време!. ? [Без раце] Земете го вашиот Alcatel 1 (2021) со вас каде и да одите без да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас. Boxwave Case компатибилен со Alcatel 1 (2021) .Брајте по совршен придружник за вашиот тренинг, џогирање или прошетка! Спортскиот амблем на Boxwave е совршен начин да го донесете вашиот Alcatel 1 (2021) и да ги ослободите рацете! Лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи на Velcro кои безбедно се вклопуваат околу повеќето големи бицепс. Во заштитениот џеб и во заштитениот џеб и во заштитениот џеб и Завиткајте го околу раката или зглобот. Тоа е тоа! Подготвени сте да одите! Направени со висококвалитетни еластични материјали кои го штитат вашиот Alcatel 1 (2021) кога ќе работите! Clear Windows ви овозможува да имате целосен пристап до вашиот екран во секое време! Земете го вашиот Alcatel 1 (2021) со вас На кое било место да одите без да мора да го држите. Вистински животен век кога ви требаат и двете раце бесплатно! Повеќе не се гушкам околу тоа што треба да го носите вашиот уред со вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди