.

.

New
Bzlsfhz мажи за чанти за мажи, машка торба Пу кожа, машка чанти за чанти, лаптоп торба за лаптоп

Bzlsfhz мажи за чанти за мажи, машка торба Пу кожа, машка чанти за чанти, лаптоп торба за лаптоп

DEN 838.40

Тековен
Во продавницата

СТП кожа Земја како етикетирана. Раководен нов деловен стил. Текстурата на ткаенината од првиот слој од кравјо е јасна и рамна, отпорна на абење и отпорна на гребење. Деликатна постава, удобно складирање на класификација, светло патување похуман простор. Алуминиумскиот патент е силен и издржлив и може да издржи долго време затворање. Голем капацитет, предни и задни џебови со патенти, скриени џебови, голем мултифункционален простор за складирање. Земја како етикетирана. Раководен нов деловен стил. Текстурата на ткаенината од првиот слој од кравјо е јасна и рамна, отпорна на абење и отпорна на гребење. Деликатна постава, удобно складирање на класификација, светло патување похуман простор. Алуминиумскиот патент е силен и издржлив и може да издржи долго време затворање. Голем капацитет, предни и задни џебови со патенти, скриени џебови, голем мултифункционален простор за складирање. Рационализиран нов деловен стил. Првиот слој од кавчна ткаенина текстура е јасна и рамна, отпорна на абење и отпорна на гребење. Капацитет, предни и задни џебови со патенти, скриени џебови, голем мултифункционален простор за складирање. Материјал за линирање : Pustyle : Business Promuterpackage Вклучува : Часока за чанти {не вклучувајќи други производи за прикажување} Белешки. Поради разликите во различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Во споредба со вашата детална големина, оставете грешка од 0,1-0,5 см поради рачното мерење. Предмет на физички предмет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди