.

.

New
Детски листопадни заби Меморијална кутија за коса Транспарентна забна куќа Светло во прав од самракот - транспарентни заби

Детски листопадни заби Меморијална кутија за коса Транспарентна забна куќа Светло во прав од самракот - транспарентни

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Симпатична забавна листопадна колекција на заби комеморативна кутија, оставајќи добри спомени за детството Шарена куќа за заби на кристали, видлив раст на забите. Рабовите и аглите се мазни и заоблени и се обработуваат во повеќе процеси. Капакот цврсто се вклопува и ги штити забите од тресење. Голем калибар, може да го држи секој заб. Материјал : ПластичноКлор : млеко покритие бели - транспарентни заби, лесен во прав од самрак - транспарентни заби, морски кит сина - транспарентен заби : кутија во боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди