.

.

New
SXNBH Алатки за убавина Фондација Фондација за четки за очи за очи, наклон на коси 12 четки за шминка, комплетни

SXNBH Алатки за убавина Фондација Фондација за четки за очи за очи, наклон на коси 12 четки за шминка,

DEN 3276.80

Тековен
Во продавницата

Лесно за чување и носење, идеално за патување Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Шминкајте ја косата или лицето. Погоден е за сите видови шминка и кожа и може да донесе различно искуство. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, идеално за патување. Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Шминкајте ја косата или лицето. Погоден е за сите видови шминка и кожа и може да донесе различно искуство. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, идеално за свежа боја Travel Add до вашиот комплет за четки за facemakeup ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, румените, темелите и усните. Шминка на вашата коса или лице. Тоа е погодно за сите видови на шминка и кожа и може да донесе различно искуство. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Производ Категорија : Шепка за шминка четка за четкичка : Синтетичка рачка за влакна Материјал : Спецификација на рачката на дрвената четка : Спецификација на рачката : Спецификација на рачката : Спецификација на рачката : Спецификација на рачката : Спецификација на рачката на рачката : Вклучува долга палета. предмет на вистинскиот производ. Горенаведените димензии се само за повикување.

Останатите карактеристики

long pole:
Package includes.:
1* makeup brush (no other items included):
Notes.:
Due to different lighting and screen , the product color may be slightly different from the picture.:
Due to manual measurement, the product size error is about 1-3 cm, subject to the actual product. The above dimensions are for reference only. :
Обновено

Слични понуди