.

.

New
5/8 Единечни сидра за експанзија/легура на цинк/Препорачана дијаметар на дупката: 1

5/8 Единечни сидра за експанзија/легура на цинк/Препорачана дијаметар на дупката: 1

DEN 3407.84

Тековен
Во продавницата

Единствени сидра за експанзија Кратки големини. Лесна должност прицврстувач за употреба во мека asonидарија, камен, тула или бетон. Го држи своето место при промена на тела. Користете w/ машина завртка или завртка. Експанзиски прицврстувачи, 5/8 "Сидра за експанзија / легура на цинк / Препорачана дијаметар на дупката : 1".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди