.

.

New
Ditooms дрво виси wallид знак Нана дефиниција рустикален цитат wallиден декор дрвен знак за плакета за дневна соба бања затворен 16x20 инч, бело

Ditooms дрво виси wallид знак Нана дефиниција рустикален цитат wallиден декор дрвен знак за плакета за дневна соба бања

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Дрво ★ Големина : 16x20 инчи, квадратни штици со силни рабови . ★ Ретро плакета со фуни и инспиративни цитати, идеални за подароци, но исто така и погодни за уникатна декорација на спална соба, бања, фарма, канцеларија, врата, дневна соба, кујна, кујна , внатрешен двор и дворови. ★ Лесна инсталација : Јажето вклучено, подготвено за обесено или место на кое било место. ★ Совршен подарок - прави уникатен роденден, домаќинство или само затоа што подарокот што ќе ги воодушеви и забавува вашите пријатели или семејство. ★ Големина : 16x20 инчи, квадратни штици со силни рабови . ★ Ретро плакета со фуни и инспиративни цитати, идеални за подароци, но исто така и погодни за уникатна декорација на спална соба, бања, фарма, канцеларија, врата, дневна соба, кујна, кујна , внатрешен двор и дворови. ★ Лесна инсталација : Јажето вклучено, подготвено за обесено или место на кое било место. ★ Совршен подарок - прави уникатен роденден, домаќинство или само затоа што подарокот што ќе ги воодушеви и забавува вашите пријатели или семејство. Овој дрвен знак прави акцент на очите за вашиот дом, студентски дом или бања. Погодно до слободно на бирото или виси светло на wallидот. Материјал : висококвалитетно природно цврсто дрво, цврсто и издржливо, не е лесно да се пробие, за долгорочна употреба. Боја : Како количина на слика : 1 Забележете ги производите од дрво, обидете се да избегнете долгорочна употреба во влажни и високи температурни средини. Поддршката за прилагодување само треба да не контактирате преку е -пошта по поставувањето на нарачката за прилагодување. Нашето ветување ако не сте целосно задоволни, безусловно ќе добиете брза поврат или замена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди