.

.

New
2 парчиња каубои возејќи коњи Дрвена работна капа со копче, држач за конска опашка и повлекување

2 парчиња каубои возејќи коњи Дрвена работна капа со копче, држач за конска опашка и повлекување

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

100% полиестер Материјал за дишење : Буфантната капа е направена од полиестер за дишење, лесна, ткаенина што може да се дише. Затегнатиот материјал нема да ви даде главоболка. Можете лесно да ги носите капачињата на копчињата 14 часа директно. Мека џемпери ќе ја апсорбира целата пот за да го задржи челото свежо и удобно дури и во лето. Копчињата се изработени од пластика, што е стабилно . Прилагодлива големина : Има само една големина, но еластичниот опсег на капачето за чистење го прави да одговара на повеќето форма на главата, фит . Шапката за чистење ја одржува вашата фризура за време на работењето и одржувајте ја главата чиста и уредна. Не ви паѓа над челото, ниту се прошетате по вашата коса. Компаична торбичка : Работно капаче со малата торбичка за конска опашка за вашата кратка или долга густа коса. Лента се врзува на грб за да поставите коса и да држат сè на место. Немате проблеми да ја тресете косата во џебот. Работната капа останува на место и одлично се вклопува и ја држи вашата коса без да ви даде главоболка . Дизајн со копче : Копчињата за заштеда на ушите се совршени. Хируршкото капаче со копчињата од страните може да го врзува јажето на маска, да го оживее товарот на увото. Тие се пријатни за 12 часа смени. Атрактивен дизајн : Кажете му збогум на здодевно старечки капа, ние нудиме обилна шема за избор, како што се лак, круна, loveубов, срце, пеперутка, роза, мачка, куче, автомобил, топка, музичка нота, маскирна, снегулка и сите видови на фестивал елементи и така натаму. Мора да има оној што ви се допаѓа . Стил : Унисекс Работен капа Материјал : Полиестер за дишење, памучна крпа, пластична големина на копчето : прилагодлива големина, тежина со една големина : 90g, што е светло. Соодветна сезона : Модел на сите сезони : Мулти, како што се лак, круна, loveубов, срце, пеперутка, роза, мачка, куче, автомобил, топка, музичка нота, маскирна, родова снегулка : Унисекс возрасни, жени и мажи употреба : да спречат влакна паѓање во различно работно опкружување, погодно за различни потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди