.

.

New
jipcokm женски руно кардиган џемпери случајна кабел со долг ракав плетен џемпер лабав отворен предна палто за надворешни работи со џебови

jipcokm женски руно кардиган џемпери случајна кабел со долг ракав плетен џемпер лабав отворен предна палто за надворешни

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Отворени предни џемпери За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со џемперот, слободно контактирајте не. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Design Моден дизајн : Лабава боја на џемпер со долг ракав, погоден за секојдневен и работен век, плетениот џемпер има класичен екипаж-врат, и долги ракави за мафини и манжетни со ребрести манжетни и стил на мода од пол и екстра мека ткаенина, совршено спарување за хеланки и слаби фармерки Чунки плетено пуловер џемпер ве чува на топлина во ладно време пријатниот џемпер на пуловер, кој може да се носи сам, како и да оди добро со фармерки, панталони, чевли, потпетици, чанти и сл. За жени/есенски плетени џемпери за жени/џемпер на пулвер во боја/меки плетени џемпери/џемпер на вратот на вратот на екипажот/џемпери со шарени пуловер, женски џемпери паѓаат, џемпери за пулвер за жени, долги лантери, џемпер од црна желка, блок во боја, ребрести манжетни и манжетни и ребрести манжетни и полите. Occacion : Овој шик топли плетени џемпери е најдобро за убавото ширење, фрутален пад, совршен за забава, училиште, канцеларија, датира и други прилики. Можете да го носите во какви било прилики, секојдневно, секојдневно, канцеларија, пикник, шопинг, итн. Ниту есен или зима, овие џемпери ќе бидат вашиот најдобар пријател!. ❤notice : Рачно миење ладно/рамно суво. Ве молиме, повикајте се на нашата детална табела за големина пред да нарачате. За жени бели џемпери за жени starвездени џемпери жени џемпер елек женски џемпер временски џемпер фустан за жени црна џемпер црна џемпери за жени џемпер бел џемпер џемпер за џемпер за жени преголеми џемпери симпатични џемпери Каваи џемпер џемпери за џемпери за отстранување џемпер гроздобер џемпер симпатични џемпери за жени кардиган за жени паѓаат бои џемпер блејзер женски џемпери од кардиган црни кардиган џемпери за жени. Отворени предни џемпери. За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со џемперот, слободно контактирајте не. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Design Моден дизајн : Лабава боја на џемпер со долг ракав, погоден за секојдневен и работен век, плетениот џемпер има класичен екипаж-врат, и долги ракави за мафини и манжетни со ребрести манжетни и стил на мода од пол и екстра мека ткаенина, совршено спарување за хеланки и слаби фармерки Чунки плетено пуловер џемпер ве чува на топлина во ладно време пријатниот џемпер на пуловер, кој може да се носи сам, како и да оди добро со фармерки, панталони, чевли, потпетици, чанти и сл. За жени/есенски плетени џемпери за жени/џемпер на пулвер во боја/меки плетени џемпери/џемпер на вратот на вратот на екипажот/џемпери со шарени пуловер, женски џемпери паѓаат, џемпери за пулвер за жени, долги лантери, џемпер од црна желка, блок во боја, ребрести манжетни и манжетни и ребрести манжетни и полите. Occacion : Овој шик топли плетени џемпери е најдобро за убавото ширење, фрутален пад, совршен за забава, училиште, канцеларија, датира и други прилики. Можете да го носите во какви било прилики, секојдневно, секојдневно, канцеларија, пикник, шопинг, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди