.

.

New
Брзо поврзување градинарско црево 1 парчиња должина 48 ~ 50см градинарска наводнување ПВЦ за поврзување на вода цевка DN20/25/32 Аквариум риба резервоар за дренажа цевки

Брзо поврзување градинарско црево 1 парчиња должина 48 ~ 50см градинарска наводнување ПВЦ за поврзување на вода

DEN 288.16

Тековен
Во продавницата

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градинарски додатоци и цевки за вода Лесно за поврзување и исклучување. Спецификација : Права ПВЦ цевка. Должина : околу 48-50 см. Боја : Бела/сина/сива. Апликација : Поврзување на цевки за вода, DIY, цевки за електрична жица, додатоци за кујна. Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градинарски додатоци и цевки за вода. Лесно за поврзување и исклучување. Спецификација : Права ПВЦ цевка. Должина : околу 48-50 см. Боја : Бела/сина/сива. Апликација : Поврзување на цевки за вода, DIY, цевки за електрична жица, додатоци за кујна. Комплетите за брза врска можат да заштедат многу време. Адаптерот обезбедува тесна, безбедна вклопување и без истекување. -50 cmcolor : Бела/сина/Grey Application : Поврзување на цевки за вода, DIY, цевки за електрична жица, додатоци за кујна Пакет : 1 компјутерска опис : Поради ограничената големина на испорака, цевката се сече на 48 ~ 50см/pcnotethis е рачно мерење и може Имајте грешка од 1-2мм. Да се ​​разликуваат од разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на проектот.

Останатите карактеристики

straight PVC pipe :
Обновено

Слични понуди