.

.

New
МТЛИ 39,4 Стапки 6 Парчиња Срце Ламба Венец Денот На Вљубените Металик Црвен Ламбар Пресврт Венец Виси Венец Декорација За Денот На Вљубените Внатрешни И Надворешни ?

МТЛИ 39,4 Стапки 6 Парчиња Срце Ламба Венец Денот На Вљубените Металик Црвен Ламбар Пресврт Венец Виси Венец Декорација

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Што ќе добиете : доаѓа со 6 парчиња 79 инчи Венец од ламба За денот На Вљубените во светла боја, доволно долго за да го завиткате и декорирате вашиот дом и да ги задоволите вашите различни украсни цели; Забелешка : производот е спакуван во правосмукалка и може да се дува додека не се помати со фен за коса кога ќе го добиете Широка примена : овие метални венци лесно можат да ја истакнат вашата домашна декорација, можете да ја завиткате околу прозорецот, вратата, да ја закачите на таванот, ѕидот, скалите, гранката на дрвото и многу повеќе, можете да ги свиткате или извртувате во различни форми, дајте и на вашата соба поинаков изглед. Информации за големината : оваа висечка ламба венец мери приближно. 200 см/ 79 инчи во должина, 9 см/ 3,5 инчи во ширина, исто така можете да ги исечете во соодветна големина според вашите вистински потреби. Сигурен материјал : изработен од материјал за ламба, лесен по тежина и убав за употреба, без мирис за употреба и безбеден за допир, едноставен за закачување, удобен за носење и складирање, може да се примени повеќе пати. Донесете среќа : овој висечки венец ќе свети на светлина или сончева светлина и може постојано да се нанесува на украсување градини, грмушки, цвеќиња, уметнички дела, огради за скали, врати, прозорци, столбови и маси. Што ќе добиете : доаѓа со 6 парчиња 79 инчи Венец од ламба За денот На Вљубените во светла боја, доволно долго за да го завиткате и декорирате вашиот дом и да ги задоволите вашите различни украсни цели; Забелешка : производот е спакуван во правосмукалка и може да се дува додека не се помати со фен за коса кога ќе го добиете. Широка примена : овие метални венци лесно можат да ја истакнат вашата домашна декорација, можете да ја завиткате околу прозорецот, вратата, да ја закачите на таванот, ѕидот, скалите, гранката на дрвото и многу повеќе, можете да ги свиткате или извртувате во различни форми, дајте и на вашата соба поинаков изглед. Информации за големината : оваа висечка ламба венец мери приближно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди