.

.

New
Ватиран мечка од не'рѓосувачки челик за замена на сечилото за замена на секачот 60мм

Ватиран мечка од не'рѓосувачки челик за замена на сечилото за замена на секачот 60мм

DEN 145.92

Тековен
Во продавницата

Сечилото за замена на ротациониот секач од 60мм Направено од највисок квалитет од не'рѓосувачки челик. Сечење низ повеќе слоеви на ткаенина, картичка, хартија, винил и многу повеќе. Компатибилен со поголемиот дел од ротационите секачи од 60мм. Сечилото е многу остра за да се обезбеди прецизно и точно сечење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди