.

.

New
Lyе прстени на салфетки за салфетка од салфетка метални салфери за декорација на табели хотел свадба банкет салфетки

Lyе прстени на салфетки за салфетка од салфетка метални салфери за декорација на табели хотел свадба

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Прекрасен прстен на салфетка блеска во светлината Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за Божиќ. Може совршено да го одрази елегантниот стил на сопственикот. Исклучителна изработка со дизајн на форма на снегулка, мода и елегантна. Направете вашата трпезариска маса да изгледа поубаво. Прекрасен прстен на салфетка блеска во светлината. Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за Божиќ. Може совршено да го одрази елегантниот стил на сопственикот. Исклучителна изработка со дизајн на форма на снегулка, мода и елегантна. Направете вашата трпезариска маса да изгледа поубаво. Опишете : Прекрасен прстен на салфетка во светлина. Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за Божиќ.Спецификација : Тип : Рингатеријал на салфетка : Rhinestone Crystacolor : Silversize : Околу 6,3x5,2 cm / 2.05 инчи пакет Вклучува : 1* РИНГ на салфетка (други демо производи што не се вклучени) Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата во боја на предметот на сликата малку поразлично од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm.due на разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Останатите карактеристики

Type:
Napkin Ring
Material:
Rhinestone Crysta
Color:
Silver
Size:
About 6.3x5.2 cm / 2.48x2.05 inch
Package includes:
1* napkin rings (other demo products not included)
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Обновено

Слични понуди