.

.

New
Uxzdx cujux 10pcs тркалезна боја четка поставена зашилен врв мека црна коса уметничка четка за вода во боја акрилно мастило масло од масло температура Температура боја

Uxzdx cujux 10pcs тркалезна боја четка поставена зашилен врв мека црна коса уметничка четка за вода во боја

DEN 3549.28

Тековен
Во продавницата

Различни четки за бои можат да користат различна боја за да ја направат вашата слика шарена и уникатна Ергономски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сликарство, директно и упорно пенење, обезбедувајќи совршена комбинација помеѓу рамнотежата и удобноста, да испорача конзистентни удари со боја што ги посакува секој уметник. Супер разноврсност, користете ги со скоро секаков вид боја : идеално за акварел масло, акрилно сликарство / тело, нокти, сликање на лице. Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Ослободете ја нивната креативност со нашите висококвалитетни четки за боја. Различни четки за бојадисување можат да користат различна боја за да ја направат вашата слика разнобојна и уникатна. Агеномски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сликање, директно и постојана пенење, обезбедувајќи совршена комбинација помеѓу рамнотежата и удобноста, за да испорача постојана боја се шета што секој уметник го посакува. Поддршка разноврсност, користете ги со скоро секаков вид боја : идеално за акварел масло, акрилно сликарство / тело, нокти, сликање на лице. Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Ослободете ја нивната креативност со нашите висококвалитетни четки за боја и разликата во екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите, благодарам за разбирливо за метал, керамика, камен, црна хартија, дрво, крпа, пластика, стакло и други површини.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди